Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Eurošašci

16. 09. 2016 9:00:09
Dne 12. září 1683 v bitvě u Vídně Habsburkové se spojenci porazili turecká okupační vojska a zabránili na několik století muslimské expanzi do Evropy. Bylo by dobré si tuto událost připomínat.

Tento den, 12. září 1683, bychom si měli připomínat, tím víc, že by současnou politikou EU mohly být činy našich předků, kteří padli v boji o Vídeň s Osmanskou říší, naprosto znehodnoceny a zapomenuty, jak si roztahující se muslimové v Evropě přejí, aby tato část dějin vymizela z textů učebnic historie.

V hrobě se musí naši předci obracet, když vidí, že nyní jsou otevřené hranice v důsledků ztráty zdravého rozumu politických elit EU.

Dočetl jsem se, že jakýsi lucemburský komik ve funkci lucemburského ministra zahraničí, Jean Asselbron vyzval Evropskou unii, aby ze svých řad vyloučila Maďarsko. Je to prý jediná možnost, jak v EU zachovat jednotu a společné hodnoty. „Plot, který Maďarsko buduje, aby uprchlíky zadržel, je stále delší, vyšší a nebezpečnější. Maďarsko není daleko od vydání příkazu ke střelbě na uprchlíky,“ dodal ministr zahraničí evropské pidizemičky.

Dělá si ten lucemburský papaláš z lidí šašky ? Vždyt je to právě Maďarsko, které se snaží bránit evropské hodnoty, zatímco různé Merkelové a spol, svou politikou sledují ledacos, ale rozhodně ne evropské zájmy. Je příznačné, že Asselborn od roku 2004 až do roku 2013 byl náměstkem tehdejšího premiéra Jeana-Clauda Junckera, současného předsedy Evropské komise. Naštěstí se od chucpe Asselborna distancoval i šéf německé diplomacie Frank-Walter Steinmeier.„Tuto pozici v Evropě nesdílíme. Chápu, že při pohledu na Maďarsko mohou být někteří evropští politici netrpěliví...nicméně já osobně nechci žádné evropské zemi ukazovat dveře,“ prohlásil Steinmeier na tiskové konferenci v Rize.

Ovšem Němci "hledí jak z jara", co se to v jejich zemi, díky imigrační politice Merklové, děje. Do Německa společně s migrační vlnou dorazil nový fenomén - nucené sňatky nezletilých. Německé úřady už evidují 1500 vdaných či ženatých dětí. Sociální pracovníci takové páry rozdělují, ale podle některých německých soudů však takové sňatky platí.

A azylanti dělají z Němců vyložené šašky tím, že tráví volno v zemích, odkud uprchli, jak píše německý tisk Někteří azylanti odjíždějí během volných dnů do zemí jako Sýrie, Afghánistán nebo Libanon. Následně se opět vracejí do Německa pro další sociální dávky. Zahraniční cesty azylantů naznačují, že běženci ve skutečnosti nečelí žádné perzekuci, jež ochranu cizinců a udělení azylu podmiňuje.

A asi, aby těch eurošaškáren nebylo dost, tak jakýsi Jiří Pehe, ředitel New York University v Praze, ve svém komentáři na Novinky.cz píše že ekonomicky je ČR de facto stejně sedmnáctou spolkovou zemí Německou a proto by si měla uvědomit, na kom je ekonomicky závislá a "toho píseň zpívat" a chovat se s úctou k Německu a jeho kancléřce. Visegrádská čtyrka prý byla dobrá jen k tomu, aby ty čtyři země vstoupily společně do EU a NATO, ale teď by měly "držel hubu a krok". Podle Peheho bychom měli příjmout Euro, abychom měli v Evropské unii větší vliv.

Muslimové dělají šašky i z nás, když klidně z Rakouska do naší země přijede 100 muslimů v autech s vídeňskými SPZ, aby zde brutálně pozabíjeli ovce. Muslimové totiž v těchto dnech slaví Svátek oběti (íd al-adhá), při kterém se rituálně obětují zvířata na paměť biblického příběhu o Abrahámovi, jenž byl připraven obětovat syna. Tento příběh se objevuje i v koránu. Rituální porážka se v islámu vyznačuje s tím, že se neomráčenému zvířeti jedním rychlým tahem nože přetne tepna zásobující mozek krví.

A jsme zase na začátku, že euro-šašci místo toho, aby bránili evropské hranice tak, jak se snaží Maďaři bránit maďarské hranice, tak jako hrdinové bitvy 12. září 1683 u Vídně bránili expanzi muslimů do Evropy, tak muslimy do Evropy zvou, otevírají jim evropské hranice, sjednávají s Turky potupné dohody a drze kritizuji ty země, které své hranice hájí. Zatímco v roce 1683 se expanze Turků zastavila u Vídně, tak dnes k nám jezdí muslimové s vídeňskými SPZ rituálně vraždit ovce.

Možná se přece jen blýská na lepší časy, protože Merkelová po setkání s Hollandem vyzvala k lepší ochraně hranic Unie. Ovšem pokud Evropskou unii povedou takové persony jako Angela Merkel, Hollande a ještě, nedejbože, i Jean-Claude Juncker, tak se budu o budoucnost Evropy obávat nadále.

Autor: Tomáš Holek | pátek 16.9.2016 9:00 | karma článku: 40.13 | přečteno: 1510x

Další články blogera

Tomáš Holek

Primární problém není neplacení výživného.

V poslední době jsem zaregistroval množství článků v médiích, pořadů v televizi, kde je veden mediální tlak, snažící se veřejnosti vsugerovat, že hlavní porozvodový problém, kterým trpí děti, je neplacení výživného na děti otcem.

20.12.2016 v 14:56 | Karma článku: 22.69 | Přečteno: 864 | Diskuse

Tomáš Holek

10.prosinec: Den lidských práv a porušování lidských práv otců v České republice

Den lidských práv se slaví každoročně na celém světě dne 10. prosince, na počest přijetí Všeobecné deklarace lidských práv Valným shromážděním OSN v roce 1948. V tento den se po celém světě konají akce na podporu lidských práv.

13.12.2016 v 17:30 | Karma článku: 24.87 | Přečteno: 576 | Diskuse

Tomáš Holek

O Festivalu rozvodových filmů '2016

Ve dnech 21.11.2016 - 22.11.2016 se v Praze v kině Mat konal Festival rozvodových filmů, filmů zabývajících se patologickými rozvodovými jevy. Nikdo, komu je tato problematika blízká, ať už profesně nebo osobně, by neměl chybět.

1.12.2016 v 17:30 | Karma článku: 13.97 | Přečteno: 276 | Diskuse

Tomáš Holek

Kdo je ten mravokárce, který píská a odchází z vyhlášení výsledků ankety ?

Ortel zpěvák a Ortel hudební skupina se umístili na druhém místě ankety popularity nazývané Český slavík. V programu slavnostního večera nebylo zařazeno vystoupení skupiny Ortel. Zato v médiích dostal velký prostor její odpůrce.

29.11.2016 v 19:45 | Karma článku: 43.26 | Přečteno: 3425 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Adam Mikulášek

Proč nechci euro

Není to ani tak proto, že nějak emocionálně lpím na koruně, již jsme zdědili po Rakousku-Uhersku. Mé důvody jsou ryze praktické, ať v ekonomické nebo politické rovině.

20.10.2017 v 19:11 | Karma článku: 7.53 | Přečteno: 89 | Diskuse

Karel Trčálek

Václav Klaus už zase volí Václava Klause!!!

Dějiny se opakují ve spirále. Dialektika dějin je neúprosná a tak nám zase zasedne ve sněmovně Václav Klaus. Poprvé to byla fraška, co to bude teď?

20.10.2017 v 18:26 | Karma článku: 7.11 | Přečteno: 133 | Diskuse

Jan Dvořák

Sociální garsonka jako hůl na Neovlivnitelného Janečka

Zbytečným přeceňováním osudovosti těchto voleb, jestliže ty příští, jistě osudovější, se budou konat nejpozději za čtyři roky, vytvářejí média umělou clonu, přes níž nevnímáme příkoří všedního dne, páchaná na spoluobčanech.

20.10.2017 v 18:08 | Karma článku: 10.73 | Přečteno: 256 | Diskuse

M. K. Pijáček

Volby jsou na …

Pokud zastáváte podobné stanovisko a k volbám nejdete, dám vám jednu radu. Po volbách laskavě držte hubu, poněvadž to bude jen a jen vaše vina, že dopadly, jak dopadly.

20.10.2017 v 17:48 | Karma článku: 11.51 | Přečteno: 218 | Diskuse

Vlastimil Fürst

Neúčast u voleb není protest.

Možná se o politiku vůbec nezajímáte a v takovém případě je asi lepší se voleb neúčastnit, než se nechat zlákat na koblihu. Pokud ale máte na politické dění nějaký názor a nejdete volit, děláte chybu.

20.10.2017 v 15:59 | Karma článku: 7.99 | Přečteno: 381 | Diskuse
Počet článků 34 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1955

Jsem táta dvou nezletilých dcer, kterého trápí, že naše špatně fungující opatrovnická justice umožňuje zločinné chování žen po rozvodu a že nekontrolovatelnost tzv nezávislých soudů, nezávislých na platném právu, umožňuje zločinné chování soudkyň a soudců. Trápí mne, že náš tzv. ministr pro lidská práva se vůbec nezabývá porušováním práv otců v naší zemi. Nemám rád lež, faleš, podrazy, podvody. A co mám rád: Mám rád lidi, kteří se nebojí dělat a prosazovat správné věci. Mám rád lidi, kteří si stojí za svými názory. Mám rád lidi, kteří vyznávají svobodu názorů, svobodu slova, a kteří druhým lidem tuto svobodu neberou.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.